Zeck VR 5 – De meest betrouwbare krachtpatser voor het verticaal meervalvissen
De Zeck VR 5 is speciaal ontworpen voor één ding: efficiënt verticalen op meerval. Deze compacte multi-reel komt uit dezelfde fabriek als de befaamde HR 20, maar is lichter en kleiner – perfect afgestemd op actief vissen met de fireball, clonk, teaser of softbait. Ultra betrouwbaar, ook in het koude seizoen: de slipplaten of lijngeleiders (heeft ie niet) etc. bevriezen niet zomaar wanneer alles al nat is geworden. Dat is wat je nodig hebt.
Dankzij de schuifbare lever drag-slip laat je je aas soepel zakken zonder rukken of weerstand, een groot voordeel ten opzichte van traditionele molens. Tijdens de dril blijft je lijn strak en vrij van verdraaiing – cruciaal als je vist met dunnere gevlochten lijnen.
Het volledig CNC-gefreesde aluminium huis ligt stevig en stabiel in de hand. De reel is licht (465 g), kantelt niet bij het sturen van je aas en voelt compact aan zonder in te leveren op kracht. Met een lijncapaciteit van 250 m / 0,40 mm, 20 kg slipkracht en een inhaalsnelheid van 87 cm per slag, is hij klaar voor grote vissen op korte afstand.
Een ander voordeel: de reel is ombouwbaar van links- naar rechtshandig. Je kiest dus wat bij je stijl past, en kunt hem indien gewenst aanpassen.
Specificaties:
Gebruik: Verticaal vissen op meerval
Lijncapaciteit: 250 m / 0,40 mm
Gewicht: 465 gram
Kogellagers: 7+2
Overbrenging: 5:1
Inhaalsnelheid: 87 cm per slag
Slip: Lever drag, max. 20 kg
Materiaal: Volledig aluminium (diecast + CNC)
Ratel: Ja
Kleur: Zwart
Ombouwbaar: Links- en rechtshandig
Spoel tot max. 80% vullen voor optimale werking
De Zeck VR 5 is ultra betrouwbaar. Een bewuste keuze voor vissers die gericht verticaal willen vissen met controle, souplesse en ook nog eens een fraaie vertoning in handen willen hebben. Want zeg nou zelf: de VR5 ziet er fantastisch uit!
Beoordelingen
There are no reviews yet